środa, 26 grudnia 2012

[00] I love her.


Nigdy nie myślałem, że poznam kogoś takiego jak ona, że ktoś sprawi, że uśmiechnę się. Że na mojej drodze pojawi się osoba, której będę mógł powiedzieć wszystko, która sprawi, że niektóre rzeczy staną się bardziej istotne. Czasami zastanawiam się czy to nie jest sen, przecież to uczucie nie może być prawdziwe, jest za piękne… Nienawidzę tego momentu gdy ona go przytula, gdy go całuje i patrzy na niego, tak jakby był jej całym światem. Ale ona jest szczęśliwa, a je cieszę się jej szczęściem. Gdy widzę ten wspaniały uśmiech, gdy tylko on pojawia się, robi mi się cieplej na sercu. Ale boję się, że on ją skrzywdzi, że potraktuje jak każdą inną dziewczynę, że przez niego będzie miała kłopoty. On się zmienił, nie jest tym samym chłopakiem co dwa lata temu, a ona może być ofiarą tej zmiany. Gdyby nie był moim najlepszym przyjacielem powiedziałbym jej co czuję, wyznałbym jej wszystko, ale nie mogę. Kocham ją.


Tak na powitanie - Wesołych Świąt!
Nie chcę wam składać sztucznych życzeń typu "Dużo zdrowia, miłości i innego gówna". Wolę napisać, że mam nadzieję, że spełnicie wasze marzenia, że będziecie robić wszystko, ale nie poddacie się. Naprawdę każde marzenie może się spełnić, nawet te najbardziej nienormalne.
A tak już mniej świątecznie - zaczynam nowe opowiadanie o One Direction. To jest coś innego, nigdy nie pisałam czegoś podobnego. Nie wiem, chcecie bohaterów czy nie? Piszcie w komentarzach. Oczywiście spodziewam się złych słów jak i dobrych, każdy ma inny gust. Wszystko wezmę sobie do serca, tylko mówcie. : )
xoxo

14 komentarzy:

  1. Pomimo, że jeszcze nie wiem na czym cała historia będzie polegała , to już teraz obiecuję czytać.
    Oczywiście, że chcemy bohaterów :D

    http://i-can-be-your-shelter.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. pisz dalej, pisz
    http://pierdol-zycie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Chcę bohaterów.! Liczę na jeszcze więcej ! ;3 1D ♥

    A tak przy okazji licze na rev. shoowers.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. No to czekam na pierwszy rozdział ;D Na pewno będe czytała ! ;**
    Dodaj bohaterów :3

    + jeśli masz czas wpadnij you-always-in-my-heart.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. fajnie się zaczyna:) pisz dalej<3333

    OdpowiedzUsuń
  6. zapowiada się obiecująco ze względu na twój styl pisania, postaram się tu jeszcze wpaść :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Mi się podoba,i tak mogłabyś dać bohaterów ; )

    OdpowiedzUsuń
  8. Interesujący prolog. Jestem ciekawa jak rozwinie się twój blog. Twój styl pisania jest świetny. Będę wpadać ;D

    OdpowiedzUsuń
  9. Super ! Bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Odpowiedzi
    1. Nie mam pojęcia :) Może w weekend? Postaram się dodać jak najszybciej!

      Usuń
  11. tak naprawde, to malo moge stwierdzic po samym prologu, ale dodaje do obserwowanych i licze, ze odwiedzisz moje opowiadanie :) http://ifindyourlips.blogspot.com/ Póki co moge powiedziec tyle, ze bardzo ladnie piszesz, lekko i skladnie ;) powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  12. podoba mi się ;p Zaciekawiłaś mnie;)
    http://and-little-things-1d.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń